586142-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego specjalistycznego dla Zespołu Sal Operacyjnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego specjalistycznego dla Zespołu Sal Operacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu dla Kliniki Neurochirurgii i Neurotraumatologii (w tym dzierżawa oraz użyczenie).
Vorherige Bekanntmachung413459-2026
Interne KennungNLZ.2026.271.32
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
BeschreibungCzęść 8 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Interne Kennung8
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
BeschreibungCzęść 10 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Interne Kennung10
LosLOT-0016
TitelCzęść 16 Staplery, ładunki, narzędzia jednorazowe, trokary i inne
BeschreibungCzęść 16 Staplery, ładunki, narzędzia jednorazowe, trokary i inne
Interne Kennung16
LosLOT-0020
TitelCzęść 20 Odciągi chirurgiczne silikonowe naczyniowe
BeschreibungCzęść 20 Odciągi chirurgiczne silikonowe naczyniowe
Interne Kennung20
LosLOT-0022
TitelCzęść 22 Woreczek ekstrakcyjny
BeschreibungCzęść 22 Woreczek ekstrakcyjny
Interne Kennung22
LosLOT-0023
TitelCzęść 23 Implanty oponowe do regeneracji opony twardej
BeschreibungCzęść 23 Implanty oponowe do regeneracji opony twardej
Interne Kennung23
LosLOT-0024
TitelCzęść 24 Implanty chirurgiczny wykonany z wieprzowego kolagenu
BeschreibungCzęść 24 Implanty chirurgiczny wykonany z wieprzowego kolagenu
Interne Kennung24
LosLOT-0026
TitelCzęść 26 Nożyczki laparoskopowe
BeschreibungCzęść 26 Nożyczki laparoskopowe
Interne Kennung26
LosLOT-0027
TitelCzęść 27 Płytki do przeszczepu skóry
BeschreibungCzęść 27 Płytki do przeszczepu skóry
Interne Kennung27
LosLOT-0028
TitelCzęść 28 Trocary, nożyczki, narządzia laparoskopowe
BeschreibungCzęść 28 Trocary, nożyczki, narządzia laparoskopowe
Interne Kennung28
LosLOT-0029
TitelCzęść 29 Trocary, nożyczki, narządzia laparoskopowe
BeschreibungCzęść 29 Trocary, nożyczki, narządzia laparoskopowe
Interne Kennung29
LosLOT-0030
TitelCzęść 30 Trocary do artroskopii barku
BeschreibungCzęść 30 Trocary do artroskopii barku
Interne Kennung30
LosLOT-0034
TitelCzęść 34 System dostępu laparoskopowego
BeschreibungCzęść 34 System dostępu laparoskopowego
Interne Kennung34
LosLOT-0042
TitelCzęść 42 Materiały zużywalne do cytometru przepływowego FACS Lyric firmy Becton Dickinson, który to Zamawiający posiada na stanie
BeschreibungCzęść 42 Materiały zużywalne do cytometru przepływowego FACS Lyric firmy Becton Dickinson, który to Zamawiający posiada na stanie
Interne Kennung42
LosLOT-0044
TitelCzęść 44 Końcówki do odsysania pola operacyjnego
BeschreibungCzęść 44 Końcówki do odsysania pola operacyjnego
Interne Kennung44
LosLOT-0051
TitelCzęść 51 Klipsownice
BeschreibungCzęść 51 Klipsownice
Interne Kennung51
LosLOT-0053
TitelCzęść 53 Materiały zużywalne do endoskopowej chirurgii kręgosłupa systemu Vertebris firmy RiwoSpine, znajdującego się na stanie Zamawiającego
BeschreibungCzęść 53 Materiały zużywalne do endoskopowej chirurgii kręgosłupa systemu Vertebris firmy RiwoSpine, znajdującego się na stanie Zamawiającego
Interne Kennung53
LosLOT-0056
TitelCzęść 56 Przyrząd do przycinania zastawek żylnych
BeschreibungCzęść 56 Przyrząd do przycinania zastawek żylnych
Interne Kennung56
LosLOT-0060
TitelCzęść 60 Zastawka zmiennociśnieniowa typu Hakim Medos
BeschreibungCzęść 60 Zastawka zmiennociśnieniowa typu Hakim Medos
Interne Kennung60
LosLOT-0061
TitelCzęść 61 Kompozyt kościozastępczy syntetyczny
BeschreibungCzęść 61 Kompozyt kościozastępczy syntetyczny
Interne Kennung61
LosLOT-0066
TitelCzęść 66 Jednorazowy system do płukania zasilany bateryjnie
BeschreibungCzęść 66 Jednorazowy system do płukania zasilany bateryjnie
Interne Kennung66
LosLOT-0069
TitelCzęść 69 Siatka do naprawy przepuklin
BeschreibungCzęść 69 Siatka do naprawy przepuklin
Interne Kennung69
LosLOT-0071
TitelCzęść 71 Obłożenie pacjenta wykonane z laminatu dwuwarstwowego
BeschreibungCzęść 71 Obłożenie pacjenta wykonane z laminatu dwuwarstwowego
Interne Kennung71
LosLOT-0078
TitelCzęść 78 Prześcieradło transportowe, osłona na podłokietnik
BeschreibungCzęść 78 Prześcieradło transportowe, osłona na podłokietnik
Interne Kennung78