See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/29/2026 „Dostawa płynów infuzyjnych z podziałem na 6 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi” ZP/29/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy płynów infuzyjnych z podziałem na 6 części wyszczególnionych w poniższej tabeli: Część nr Opis przedmiotu zamówienia 1 Płyny infuzyjne 2 Płyny infuzyjne 3 Płyny infuzyjne 4 Płyny infuzyjne 5 Płyny infuzyjne 6 Płyny infuzyjne 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1-6 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część …” oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 404962-2026
Interne Kennung: ZP/29/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Płyny infuzyjne - cz. 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 1" oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Płyny infuzyjne - cz. 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 2" oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Płyny infuzyjne - cz. 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 3" oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Produkty lecznicze - cz. 4
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 4" oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ.
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Płyny infuzyjne - cz. 5
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 5" oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ.
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Płyny infuzyjne - cz. 6
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 6" oraz załącznik nr 12– „wzór umowy” do SWZ.
Interne Kennung: część 6