586186-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie paliwa alternatywnego RDF o kodzie 19 12 10 zwanego dalej RDF
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywny odbiór i zagospodarowanie paliwa alternatywnego RDF o kodzie 19 12 10 zwanego dalej RDF
Beschreibung1. Zawarcie Umowy ramowej obejmującej Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 o poniższych parametrach: a) zmielona frakcja, rozdrobnienia do 30 mm, b) wartość opałowa do 18.000 kJ/kg, c) zawartość chloru do 0,7%, d) wilgotność powyżej 20%, e) masa paliwa 8 000 Mg. 2. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 12 10, która zostanie przekazana do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 8 000 Mg, ale nie będzie niższa niż 6 000 Mg. Szczegółowy opis znajduje się w SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewiduje