2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarebroker
Beschreibung: Het doel is het contracteren van een leverancier die Microsoft Azure-capaciteit, standaardsoftware (COTS) inclusief Microsoft licenties levert en de gemeente Meppel proactief adviseert met betrekking tot capaciteit en kosten van al het geleverde. De leverancier dient op te treden als directe Microsoft-partner. Alle licenties zijn bedoeld voor medewerkers van de opdrachtgever en bevinden zich binnen de Microsoft tenant voor zover het Microsoft licenties betreft. 600 licenties microsoft 365 E5
Interne Kennung: AD26007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Softwarebroker
Identificador interno: AD26007
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: verlenging