586215-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zajączkowie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zajączkowie”
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 wraz z zabudową pożarniczą i wyposażeniem określonym w załączniku nr 6 do SWZ. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne parametry techniczne pojazdu zawiera załącznik nr 6 do SWZ (OPZ / formularz parametrów technicznych).
Interne KennungOSP.ZAJ.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001