2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych typu M3 o ilości miejsc siedzących min. 20 każdy i ogólnej ilości miejsc minimum 40 każdy w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia".
Interne Kennung: IZ.271.7.2026.MA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia".
Menge: 3 Stück