586223-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten – Građevinsko-obrtnički i instalaterski radovi na rekonstrukciji hotelskog kompleksa Minerve te uređenje hortikulture
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Građevinsko-obrtnički i instalaterski radovi na rekonstrukciji hotelskog kompleksa Minerve te uređenje hortikulture
Beschreibung: Predmet nabave su Građevinsko-obrtnički i instalaterski radovi na rekonstrukciji hotelskog kompleksa Minerve te uređenje hortikulture. Postupak javne nabave se provodi u sklopu projekta „Unaprjeđenje kvalitete smještaja i sadržaja hotela Minerva - Varaždinske Toplice“, koji se financira iz Mehanizma za oporavak i otpornost 2021.-2026., kod projekta: NPOO.C1.6.R1-I1.01-V3.0003 na temelju Poziva Regionalna diversifikacija i specijalizacija hrvatskog turizma kroz ulaganja u razvoj turističkih proizvoda visoke dodane vrijednosti - GRUPA 3, kod poziva: NPOO.C1.6.R1-I1.01. Predmet nabave definiran je Troškovnikom koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Kao tražene specifikacije u ovom predmetu nabave isključivo se gledaju i od Ponuditelja traže specifikacije koje su propisane objavljenim Troškovnikom. Radovi se izvode temeljem sljedeće projektne dokumentacije: MAPA 1 KNJIGA 1 GLAVNI ARHITEKTONSKI PROJEKT: T.D. 02-03-2022 „Arcitec Ivšić” d.o.o., Veslačka 23, 10 000 Zagreb projektant: dipl.ing.arh. Damir Ivšić ovlašteni arhitekt, broj ovlaštenja A 129 MAPA 1 KNJIGA 2 PRIKAZ SVIH PRIMIJENJENIH MJERA ZAŠTITE OD POŽARA: 391022 „Flamit ” d.o.o. , Jurja Dijanića 24a, 10 430 Samobor projektant: Martina Gajdek, dipl.ing.arh. ovlaštena arhitektica, broj ovlaštenja A 3320, Upisni broj 98 MAPA 2 GRAĐEVINSKI PROJEKT KONSTRUKCIJE: T.D. : 81/2022 "ProGrad" d.o.o., Ivana Mažuranića 11, 35 000 Slavonski Brod projektant: mag.ing.aedif. Saša Kovačec ovlašteni inž.građ. , broj ovlaštenja G 4962 MAPA 3 STROJARSKI PROJEKT – PROJEKT HIDROINSTALACIJA : T.D. 293/2022_H ECO PROJEKT d.o.o., Duga ulica 35, 42 223 V.Toplice projektant: dipl.ing.stroj. Zoran Bahunek ovlašteni inženjer strojarstva, broj ovlaštenja SG 1699 MAPA 4 STROJARSKI PROJEKT – PROJEKT STROJARSKIH INSTALACIJA: T.D. 293/2022_S ECO PROJEKT d.o.o., Duga ulica 35, 42 223 V.Toplice projektant: dipl.ing.stroj. Zoran Bahunek ovlašteni inženjer strojarstva, broj ovlaštenja SG 1699 MAPA 5 ELEKTROTEHNIČKI PROJEKT: T.D. 154/22 TESLA d.o.o., Horvatsko 18, Horvatsko 42244 Klenovnik projektant: mag.ing.el. Goran Ribić ovlašteni inženjer elektrotehnike, broj ovlaštenja E 2300 MAPA 6 GRAĐEVINSKI PROJEKT PROMETNIH POVRŠINA T.D. : 502/22/G RADIUS PROJEKT d.o.o., Desprimska ulica II. Odvojak 9., 10 257 Grad Zagreb projektant: mag.ing.aedif. Hrvoje Kostelac ovlašteni inženjer građ , broj ovlaštenja G 4525 MAPA 7 STROJARSKI PROJEKT PROJEKT BAZENSKE TEHNIKE AQUACHEM d.o.o., Ivanić Grad, Industrijska cesta 12 TD-318/2022-GS; projektant: Emil Balent, dipl.ing.stroj. S1549 MAPA 8 ELEKTROTEHNIČKI PROJEKT: PROJEKT BAZENSKE TEHNIKE AQUACHEM d.o.o., Ivanić Grad, Industrijska cesta 12 TD-318/2022-GE; projektant: Nikola Horvat, struč.spec.ing.el. E 3027
Interne Kennung: Radovi VV/1
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000