2. Verfahren
Verfahren
Titel: Enterprise Service Management (ESM) platform
Beschreibung: Gemeente Dijk en Waard gebruikt momenteel TOPdesk als centraal platform voor IT Service Management (ITSM) en Enterprise Service Management (ESM). Het huidige contract loopt af op 1 april 2027. Om de continuïteit van de interne dienstverlening te waarborgen, wordt een Europese aanbesteding uitgevoerd voor de selectie en implementatie van een toekomstbestendige ESM applicatie. De nieuwe oplossing moet niet alleen de huidige ITSM-functionaliteit ondersteunen, maar tevens een organisatiebreed platform bieden voor de ondersteuning van IT, Facilitair, in- door- en uitstroom en, Informatievoorziening en andere interne dienstverlenende processen. Daarbij wordt nadrukkelijk ingezet op procesautomatisering, selfservice, asset- en configuratiemanagement (CMDB), workflowondersteuning en integratie met bestaande gemeentelijke systemen. Één SaaS Enterprise Service Management platform
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengen zestien (16) keer één (1) jaar.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: