See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów do produkcji tras przenośników zgrzebłowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo - Produkcyjny - nr grupy 292-29
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę elementów do produkcji tras przenośników zgrzebłowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo - Produkcyjny w ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 352923-2026
Interne Kennung: 512600143
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa elementów do produkcji tras przenośników zgrzebłowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo -Produkcyjny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIA NR 1-4.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme