58624-2026 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Rekvalifikační kurzy pro Královéhradecký kraj 2024 – 2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekvalifikační kurzy pro Královéhradecký kraj 2024 – 2028
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 – Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky). VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 15 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností může dodavatel podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Vorherige Bekanntmachung747911-2023
Interne KennungUP-HK-2/2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0006
TitelObsluha osobního počítače
BeschreibungObsluha osobního počítače
Interne Kennung2
LosLOT-0009
TitelSvařování ZK 135 – okres Rychnov nad Kněžnou
BeschreibungKurz svařování podle ČSN 050705 - ZK 135 + EN ISO 9606-1 135
Interne Kennung6
LosLOT-0008
TitelSvařování ZK 135 – Hradec Králové
Interne Kennung4