See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Ermelo Medewerker dienstverlening vergunning bouwplanbegeleiding
Beschreibung: Als bouwplanbegeleider ben je het eerste anspreekpunt voor initiatiefnemers bij bouwinitiatieven en -aanvragen. Je behandelt aanvragen voor omgevingsvergunningen en conceptverzoeken. Daarnaast behoort het geven van advies aan het college van B&W bij de taken. Je toetst bouwplannen aan het Omgevingsplan (en de hierin opgenomen bestemmingsplannen), de Omgevingswet (bij eventuele langlopende zaken nog aan de Wet algemene bepalingenomgevingswet), de bijbehorende besluiten bij de Omgevingswet (Besluit bouwwerken leefomgeving, Besluit kwaliteit leefomgeving en bijvoorbeeld Omgevingsbesluit). Tevens adviseer en informeer je over regelgeving en procedures, je bewaakt de voortgang van de aanvragen en zorgt voor naleving van wettelijke termijnen en soepele afhandeling van bouwprojecten. Kortom, je krijgt een afwisselende functie en je speelt een sleutelrol in het vergunningentraject. De kandidaat voert werkzaamheden voor tenminste 2 dagen (dinsdag en donderdag) per week uit op kantoor (locatie gemeente Ermelo) en valt onder gezag van de opdrachtgever.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Dynamisch aankoop systeem
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000