2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategické řešení SŠ a ZUŠ Trhové Sviny - projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v souladu se zadávacími podmínkami zejména: - provedení inženýrsko-geologického průzkumu a radonového průzkumu, - zpracování architektonické studie, - zpracování dokumentace pro povolení záměru, - zpracování dokumentace pro provádění stavby včetně rozpočtu a výkazu výměr, - výkon funkce koordinátora BOZP při přípravě stavby, - zajištění inženýrské činnosti ve výstavbě (včetně zajištění stanovisek) vedoucí k pravomocnému povolení záměru, - spolupráce při výběru zhotovitele stavby, - výkon činnosti dozoru projektanta při provádění stavby. Projektová dokumentace bude vypracována v souladu se studií proveditelnosti (součást přílohy č. 2 smlouvy – viz příloha č. 3 zadávací dokumentace) a v rozdělení na tyto části určené studií proveditelnosti (části viz str. 70 studie): A, C, D, E, G, H (nebude se zpracovávat část B, F – areál bývalé fary – kulturní centrum města). Jedná se o využití objektů spravovaných Střední školou, Trhové Sviny, Školní 709 (majetkem Jihočeský kraj) pro provoz Základní umělecké školy F. Pišingera, Trhové Sviny a dále prostory pro praktickou část vzdělávání žáků Střední školy, Trhové Sviny, Školní 709. Součástí je také nové uspořádání předprostoru historických budov a křižovatky ulic Husova-Jeronýmova-Komenského s ohledem na existující koncepci Regenerace Městské památkové zóny Trhové Sviny. Projektová dokumentace pro povolení záměru i pro provádění stavby bude vypracována metodou informačního modelování staveb (BIM) a při zpracování bude pro koordinaci, sdílení, připomínkování a schvalování dat a dokumentů využito Společného datového prostředí (CDE - Common Data Environment). Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v závazném návrhu smlouvy (příloha č. 3 zadávací dokumentace). Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: OVZS 74835/2026/irst
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001