2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace zasedací místnosti zastupitelstva města II.
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je dodávka systému audiovizuální (AV) techniky pro zasedací místnost zastupitelstva města v budově Magistrátu města Ústí nad Labem, včetně její instalace, integrace, konfigurace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. AV systém bude sloužit zejména k zajištění ozvučení sálu, video projekce a elektronického hlasování a zahrnuje veškeré potřebné HW a SW vybavení, technologie, IT vybavení a související elektroinstalační práce. Součástí předmětu plnění jsou dále související stavební a technické práce, které mají podpůrný, podružný a doplňkový charakter ve vztahu k hlavnímu plnění spočívajícímu v dodávce AV techniky. Tyto práce zahrnují zejména úpravy zasedací místnosti, výměnu nábytku a podlahových krytin, instalaci nové vzduchotechniky, výměnu systému MaR, výměnu potrubí podlahového vytápění, úpravy kamenných parapetů včetně vyřezání nových otvorů pro vytápění a realizaci nového dřevěného zákrytu parapetů.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/212961/2026/AntK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32342410 Akustische Ausrüstung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 45000000 Bauarbeiten, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nabídková cena zahrnuje veškeré náklady nezbytné k řádnému splnění závazků dodavatele a zároveň si zadavatel vyhrazuje objemové změny rozsahu jednotlivých položek ve stavebních objektech uvedených v soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr při zachování jednotkové ceny na základě skutečného plnění při realizaci této veřejné zakázky. Tyto změny nebudou měnit celkovou povahu veřejné zakázky a budou podrobně popsány např. ve změnových listech včetně odůvodnění. Veškeré termíny dle Výzvy a smlouvy o dílo mohou být po dohodě (pouze písemným dodatkem ke smlouvě) přiměřeně prodlouženy v důsledku mimořádných nepředvídatelných a nepřekonatelných překážek vzniklých nezávisle na vůli stran smlouvy, a to max. o dobu trvání takových překážek. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z této smlouvy. Prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu. Za takové překážky se považují zejména, nikoliv však výlučně: a) překážky ze strany dotčených orgánů státní správy, ze strany vlastníků nebo správců dotčených parcel či budov, ze strany vlastníků (správců) inženýrských sítí, popř. vlastníků dotčených objektů, které objektivně znemožňují nebo podstatně omezují provádění díla, a kterým zhotovitel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit. Dodavatel je povinen při jednání s těmito subjekty postupovat aktivně a bezodkladně. V případě vzniku prodlevy ze strany těchto subjektů musí být zhotovitel schopen písemně doložit, že nebylo v jeho možnostech projednat a zajistit příslušné doklady od těchto subjektů nejpozději v daných termínech. b) překážky v podobě opatření přijatých orgány veřejné moci za účelem předejití nebo omezení šíření nakažlivé choroby znemožňující nebo podstatně omezující provádění díla. c) překážky v podobě nevhodných klimatických podmínek či překážky způsobené vyšší mocí. V případě vzniku prodlevy v důsledků těchto překážek musí být zhotovitel schopen písemně doložit, že nebylo v jeho možnostech dokončit dílo v daných termínech. Doba dokončení díla se prodlužuje o dobu, po kterou nebylo možné provádět dílo či činnosti sjednané smlouvou. Termín pro předání díla může být přiměřeně prodloužen v případě, že dojde ke změně sjednaného rozsahu díla postupem v souladu s touto Výzvou, a to o dobu nezbytně nutnou k provedení takové změny. Takové prodloužení bude provedeno pouze formou písemného dodatku smlouvy. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z uzavřené smlouvy. Toto prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu. Zadavatel si vyhrazuje možnost použití jednací řízení bez uveřejnění (dále jen „JŘBU“) pro poskytnutí nových dodávek a/nebo stavebních prací vybraným dodavatelem za předpokladu, že a) podmínky pro nové dodávky a/nebo stavební práce odpovídají podmínkám pro použití JŘBU dle § 66 ZZVZ, b) předpokládaná hodnota nových dodávek a/nebo stavebních prací nepřevyšuje 30 % předpokládané hodnoty veřejných zakázek a c) v zadávací dokumentaci uvede předpokládanou dobu a rozsah poskytnutí nových dodávek nebo nových stavebních prací. Zadavatel může za splnění ZZVZ stanovených podmínek zadat dodatečné dodávky a/nebo stavební práce rovněž v JŘBU (např. z důvodu ochrany výhradních práv nebo je-li takový postup nezbytný v důsledku krajně naléhavé okolnosti, kterou objednatel nemohl předvídat a ani ji nezpůsobil, a současně nelze dodržet lhůty pro otevřené řízení, užší řízení nebo jednací řízení s uveřejněním; v případě podlimitní veřejné zakázky rovněž lhůty ve zjednodušeném podlimitním řízení).