2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Hijsinstallatie (theatermecanica) tbv ZINiN Theater gemeente Hellendoorn
Beschreibung: De gemeente Hellendoorn als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor de vernieuwing van de hijsinstallatie (theatermechanica) en het jaarlijkse onderhoud, voor Stichting Culturele Organisatie Hellendoorn (hierna te noemen ZINiN) te Nijverdal. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 360K exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000