See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin Nadwiślańskiego Klastra Energii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, rozmieszczenie montaż wraz z uruchomieniem odnawialnych źródeł energii, przeszkolenie Użytkowników oraz realizację serwisu posprzedażowego w ramach świadczenia gwarancji w okresie gwarancji (dalej „OZE”): 1) 436 sztuk mikroinstalacji fotowoltaicznych, 2) 293 sztuk instalacji magazynów energii elektrycznej, 3) 26 sztuk instalacji powietrznych pomp ciepła na potrzeby c.o. i c.w.u. 4) 1 instalacja magazynowania energii z OZE z wykorzystaniem technologii wodorowej wraz z instalacją fotowoltaiczną wytwarzania energii dalej jako „Instalacje”. 2. Zamawiający dzieli zamówienie na dwie części: 1) Część I pn. „Klasyczne OZE”, obejmująca realizację Instalacji opisanych w ust. 1 pkt 1), 2) i 3) niniejszego rozdziału SWZ; 2) Część II pn. „Instalacja wodorowa”, obejmująca realizację Instalacji opisanej w ust. 1 pkt 4) niniejszego rozdziału SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚCI I „Klasyczne OZE”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, rozmieszczenie montaż wraz z uruchomieniem odnawialnych źródeł energii, przeszkolenie Użytkowników oraz realizację serwisu posprzedażowego w ramach świadczenia gwarancji w okresie gwarancji (dalej „OZE”): 1) 417 sztuk mikroinstalacji fotowoltaicznych, 2) 291 sztuk instalacji magazynów energii elektrycznej, 3) 24 sztuki instalacji powietrznych pomp ciepła na potrzeby c.o. i c.w.u.
Interne Kennung: ZP.271.7.2026/I
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 42511110 Wärmepumpen, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Menge: 755 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 19. Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo opcji polegające na możliwości zlecenia dostawy dodatkowych Instalacji w ilości nie przekraczającej 15% w ujęciu ilościowym.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II „Instalacja wodorowa”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż, integracja oraz uruchomienie demonstracyjnej instalacji magazynowania energii wykorzystującej technologię wodorową w ramach systemu. Celem instalacji jest wytwarzanie wodoru z energii elektrycznej, jego magazynowanie oraz późniejsza konwersja zmagazynowanej energii na energię elektryczną, umożliwiająca demonstrację i eksploatację systemu w warunkach rzeczywistych. Instalacja ma mieć charakter mobilny, składający się z modułu wytwórczego i modułu magazynującego wodór.[
Interne Kennung: ZP.271.7.2026/II
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 42123100 Gaskompressoren, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 44615000 Druckbehälter, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Menge: 1 Stück