See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Baggerwerken
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp: onderhoudsbaggerwerken op het kanaal van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Onder onderhoudsbaggerwerken wordt verstaan: het baggeren, het verwijderen, het ontwateren, het verwerken en het opwaarderen of het opslaan van slib.
Interne Kennung: CSC BB 1660
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Voorstudie
Beschreibung: Voorstudie, baggeren, sorteren, zeven, ontwateren en vervoer van slib. Norm: Lagunering
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Transport en ontvangst van baggerslib
Beschreibung: Transport en ontvangst van ontwaterd en gezeefd baggerslib, ingedeeld volgens milieucategorie, met het oog op: (a) nuttige toepassing, met inbegrip van verwerking, of (b) storting, met inbegrip van voorbehandeling.
Interne Kennung: 2