2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koagulācijas testu piegāde un analizatora nodrošinājums SIA “Jūrmalas slimnīca” klīniski diagnostiskās laboratorijas vajadzībām
Beschreibung: Iepirkuma priekšmets ir koagulācijas testu piegāde un analizatora nodrošinājums SIA “Jūrmalas slimnīca” klīniski diagnostiskās laboratorijas vajadzībām 24 (divdesmit četru) mēnešus no līguma spēkā stāšanās dienas vai līdz tiek sasniegts nolīgtais preču apjoms naudas izteiksmē (kurš nosacījums iestājas agrāk) saskaņā ar tehnisko specifikāciju-tehnisko-finanšu piedāvājumu un līguma projektu. Preču piegādes vieta – SIA “Jūrmalas slimnīca”, Jūrmala, Vienības prospektā 19/21.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 38434570 Hämatologie-Analysegeräte