See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zapasowych do silników, zespołów prądotwórczych i automatyki MTU z podziałem na 4 części
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 do SWZ (odpowiednio dla danej części)
Vorherige Bekanntmachung: 398282-2026
Interne Kennung: 71/KPW/STO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34312000 Motorenteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 31711500 Teile für elektronische Baugruppen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ I: Dostawa części zapasowych do silnika głównego MTU 8V396TE74L.
Interne Kennung: 71/KPW/STO/2026 - cz. I
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ II: Dostawa części zapasowych do zespołu prądotwórczego MTU 6R1600M20S
Interne Kennung: 71/KPW/STO/2026 - cz. II
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ III: Dostawa części zapasowych do automatyki MTU Callosum
Interne Kennung: 71/KPW/STO/2026 - cz. III
Haupteinstufung (cpv): 31711500 Teile für elektronische Baugruppen
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ IV: Dostawa części zapasowych do automatyki MTU Blue Vision NG..
Interne Kennung: 71/KPW/STO/2026 - cz. IV