2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa i montaż rozdrabniacza elektrycznego do produkcji paliwa alternatywnego wraz z infrastrukturą dodatkową w formie leasingu operacyjnego.
Beschreibung: Dostawa i montaż rozdrabniacza elektrycznego do produkcji paliwa alternatywnego wraz z infrastrukturą dodatkową w formie leasingu operacyjnego. 1. Rozdrabniacz: • Rozdrabniacz fabrycznie nowy, rok produkcji minimum 2025. • Rozdrabniacz NIE może być prototypem, musi pochodzić z seryjnej produkcji. • Typ: stacjonarny rozdrabniacz wolnoobrotowy jednowałowy. • Napęd: elektryczny. • Wydajność rozdrabniarki minimum 10 Mg/h,
Interne Kennung: MZO/17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42417000 Aufzüge und Fördereinrichtungen, 45223200 Bauliche Anlagen, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż rozdrabniacza elektrycznego do produkcji paliwa alternatywnego wraz z infrastrukturą dodatkową w formie leasingu operacyjnego.
Beschreibung: Dostawa i montaż rozdrabniacza elektrycznego do produkcji paliwa alternatywnego wraz z infrastrukturą dodatkową w formie leasingu operacyjnego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42417000 Aufzüge und Fördereinrichtungen, 45223200 Bauliche Anlagen
Menge: 1 Stück