See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie projektów planów ochrony dla 3 rezerwatów przyrody: Jezioro Hańcza, Kuriańskie Bagno i Antoniuk
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na części i obejmuje: 1) Zadanie 1 – Opracowanie projektu planu ochrony dla rezerwatu przyrody Jezioro Hańcza; 2) Zadanie 2 – Opracowanie projektów planów ochrony dla rezerwatów przyrody Kurańskie Bagno i Antoniuk; 2. Szczegóły wskazano w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 491825-2026
Interne Kennung: WOF.261.85.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Opracowanie projektu planu ochrony dla rezerwatu przyrody Jezioro Hańcza;
Beschreibung: 1. Wykonywanie badań terenowych mających na celu ocenę stanu zasobów, tworów i składników przyrody, walorów krajobrazowych, wartości kulturowych oraz istniejących i potencjalnych zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych. a. Wykonawca wykona prace terenowe za pośrednictwem ekspertów przyrodników, uczestniczących w wykonaniu zamówienia. b. Zamawiający wymaga wykonania zdjęć fitosocjologicznych w każdym płacie siedlisk przyrodniczych/zbiorowisk roślinnych. c. Wykonawca przedstawi informacje o lokalizacji wykonanych zdjęć fitosocjologicznych w postaci wektorowej warstwy informacyjnej (tzw. „shp”) w układzie współrzędnych "PUWG 1992". d. Zamawiający wymaga także opracowania zestawienia zdjęć fitosocjologicznych w formie tabel fitosocjologicznych (w formacie pliku Excel). e. Zamawiający wymaga sporządzenia zdjęć fotograficznych dokumentujących wszystkie zinwentaryzowane typy siedlisk przyrodniczych/zbiorowisk roślinnych oraz gatunki roślin i zwierząt. 2. Szczegóły wskazano w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: WOF.261.85.2026 - zad. 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Opracowanie projektów planów ochrony dla rezerwatów przyrody Kurańskie Bagno i Antoniuk;
Interne Kennung: WOF.261.85.2026 - zad. 2