2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, KSEROKOPIAREK I FAKSÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i faksów tj.: tuszy, tonerów, bębnów i innych materiałów eksploatacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający: typ sprzętu, jakim dysponuje Zamawiający oraz rodzaj, typ, symbol materiału eksploatacyjnego zalecanego przez producenta urządzeń oraz ilości materiałów objętych niniejszym zamówieniem zostały określone w Załączniku Nr 1 do SWZ – Formularz cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 457025-2025
Interne Kennung: 73/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001