2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace městského koupaliště, Mělník
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní zajištění projektové přípravy a následná realizace stavebního díla metodou design and build, spočívající v rekonstrukci a modernizaci areálu koupaliště. Zhotovitel bude plně odpovědný za návrh, koordinaci, úplnost a funkčnost technického řešení. Součástí plnění je zpracování veškerých potřebných stupňů projektové dokumentace, zajištění kompletní inženýrské činnosti, projednání s dotčenými orgány, získání všech nezbytných povolení a následná kompletní realizace stavby včetně dodávek technologií a uvedení díla do provozu. Veřejná zakázka bude realizována za cenu stanovenou jako pevná (garantovaná) cena za řádné a úplné provedení díla. Tato cena zahrnuje veškeré náklady na projektovou přípravu, inženýrskou činnost, realizaci stavebních prací, dodávky technologií, koordinaci, zkoušky, revize, uvedení do užívání, dokumentaci skutečného provedení stavby i veškeré další náklady nezbytné k dosažení plně funkčního výsledku. Zadavatel předpokládá rozdělení realizace do dvou následujících etap. V první etapě bude řešena rekonstrukce bazénů a jejich technologického a provozního zázemí, zejména úpravy bazénových těles, instalace či modernizace bazénových technologií, souvisejících rozvodů, zpevněných ploch a dalších navazujících konstrukcí a zařízení. Zadavatel předpokládá, že tato etapa bude realizována přednostně s ohledem na jednodušší povolovací proces a bude tvořit samostatně funkční část díla umožňující provoz bazénové části areálu. Ve druhé etapě bude provedena demolice stávajícího objektu zázemí a následná výstavba nového objektu zázemí, zahrnujícího zejména převlékárny, hygienické zázemí, zázemí pro plavčíky, prostory občerstvení (restauraci) a další související provozní prostory. Zadavatel předpokládá, že tato etapa bude realizována po dokončení a uvedení první etapy do provozu a bude rovněž tvořit samostatně funkční část díla. Součástí předmětu plnění jsou rovněž veškeré související dodávky, napojení na technickou infrastrukturu, úpravy okolních ploch, provedení předepsaných zkoušek a revizí, zajištění kolaudace či jiného způsobu uvedení stavby do užívání a předání kompletní dokumentace skutečného provedení stavby.
Interne Kennung: Revitalizace městského koupaliště, Mělník
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212100 Freizeiteinrichtungen, 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
5. Los
Los: LOT-0001