2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw w latach 2026-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw ciekłych poprzez bezgotówkowe tankowanie jednostek transportowo – sprzętowych na stacji paliw Wykonawcy. Zamawiający zakłada zakup paliwa w latach 2026 - 2028 w następujących ilościach: OLEJ NAPĘDOWY – w ilości 560 000 litrów BENZYNA BEZOŁOWIOWA PB 95 – w ilości 28 000 litrów REDUKTOR ADBLUE/NOX – w ilości 3 000 litrów Szczegółowe wymagania techniczne i organizacyjne określono w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa paliw w latach 2026 – 2028