See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Darba apavu, metinātāju apģērba, T-kreklu un cepuru piegāde RP SIA “Rīgas satiksme” darbinieku vajadzībām divu gadu periodam
Beschreibung: Darba apavu, metinātāju apģērba, T-kreklu un cepuru piegāde RP SIA “Rīgas satiksme” darbinieku vajadzībām divu gadu periodam
Interne Kennung: RS 2026/58
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk, 18811000 Wasserdichtes Schuhwerk, 18830000 Sicherheitsschuhe, 18130000 Spezial-Arbeitskleidung, 18331000 T-Shirts, 18440000 Kopfbedeckungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Darba aizsargsandales S1P ESD SRC (sportiska tipa)
Los: LOT-0002
Titel: Darba aizsargsandales S1P ESD SRC
Los: LOT-0003
Titel: Darba aizsargkurpes S1P
Los: LOT-0004
Titel: Darba aizsargkurpes S3
Los: LOT-0005
Titel: Darba puszābaki S3S
Los: LOT-0006
Titel: Darba puszābaki ar siltinājumu S3
Los: LOT-0007
Titel: Gumijas zābaki, īsie S5
Los: LOT-0008
Titel: Gumijas zābaki, garie S5
Los: LOT-0009
Titel: Siltie gumijas zābaki, īsie S5
Los: LOT-0010
Titel: Siltie gumijas zābaki, garie S5
Los: LOT-0011
Titel: Metinātāju aizsargapavi S3
Los: LOT-0012
Titel: Metinātāju stulmzābaki S3
Los: LOT-0013
Titel: Metinātāju apģērbs
Los: LOT-0014
Titel: T-krekli un cepures