2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci wodociągowej w rejonie pl. Powstańców Wlkp. oraz Przebudowa Pl. Powstańców Wielkopolskich i ulicy Szkolnej w Kórniku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej w rejonie pl. Powstańców Wlkp. oraz Przebudowa Pl. Powstańców Wielkopolskich i ulicy Szkolnej w Kórniku: a) Zakres Aquanet - budowa sieci wodociągowej w rejonie placu Powstańców Wielkopolskich Sieć wodociągowa o średnicy: DN180 mm, długość około 446 m, DN 90 mm, długość 8 m Przyłącza wodociągowe nowe 3, szt Przyłącza wodociągowe wymieniane 23, szt. Przyłącza wodociągowe przełączane 3, szt. b) Zakres Miasta i Gminy Kórnik - Przebudowa Pl. Powstańców Wielkopolskich i ulicy Szkolnej w Kórniku Długości i Średnice Kanałów Sieciowych i studzienek kanalizacyjnych (Ogółem) D800 244,5 m Kanał deszczowy sieciowy,, D400 10,5 m Kanał deszczowy sieciowy,, D250 8,0 m Kanał deszczowy sieciowy (w ul. Wojska Polskiego) D1200 szt.10 Betonowe Studzienki betonowe D1000 szt.1 Betonowe Studzienki D600 szt.4 z tworzyw sztucznych (PP) Długości i Średnice Kanałów Przyłączeniowych i wpustów (Ogółem) D200 121 m Kanały deszczowe (przyłączeniowe do wpustów) D250 35,5 m Kanały deszczowe (uzupełniające/przyłączeniowe) Wpusty głębokie szt.18 z osadnikiem (betonowe D600) Wpusty płytkie szt.7 Liniowe (bez osadnika) W ramach inwestycji lokalizuje się projektowaną kanalizację deszczową w pasach drogowych: Placu Powstańców oraz w pasie drogowym ulic: Szkolnej, Dworcowej i Wojska Polskiego, działki: (działki nr: 646 i 323 oraz na części działek nr: 576, 513, 200/6, 324/1 i 648/1, Obr. Kórnik, JE Miasto Kórnik (Uwaga: dla działek nr: 648/1 występuje tylko projektowany ściek przykrawężnikowy, natomiast dla działki nr 324/1 występuje tylko styczność projektowanego ścieku przykrawężnikowego z granicą działki 324/1) Włączenie systemu KD do studni S10 wg. opracowania uzupełniającego dla obiektu: „SIEĆ KANALIZACJI DESZCZOWEJ W MIEŚCIE KÓRNIK- ROZWIĄZANIE PROJEKTOWE POŁĄCZENIA Z SIECIĄ PROJEKTOWANĄ” przez PP-U - SYSTEM A w Gnieźnie, adres obiektu: 62-035 Kórnik – miasto Kórnik, ulica Dworcowa działka nr ewid: 513 obr. miasto Kórnik - studnia kanalizacyjna nr S10 w ulicy Dworcowej w projekcie podstawowym. Odtworzenie pasa drogowego należy wykonać zgodnie z załączonym projektem odtwarzania nawierzchni. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ (OPZ). Miejsce realizacji: Kórnik
Vorherige Bekanntmachung: 342089-2026
Interne Kennung: Z/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001