586361-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antineoplastische Mittel – Acord cadru de furnizare medicamente PN Oncologie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare medicamente PN Oncologie
Beschreibung: achizitie publica de medicamente PN Oncologie pentru o perioada de 24 luni Nota: Termenul limită până la care se pot solicita clarificări de către operatorii economici interesați de accesul la procedura de atribuire: inainte de data limita de depunere a ofertelor – 18 zile.Termenul în care autoritatea contractantă va răspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare: pana in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: PAAP1076582
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pemetrexedum 500mg
Beschreibung: cantit min=100 fl cantit max=2.400 fl
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Irinotecanum liposomal 4,3mg/ml
Beschreibung: cantit min=15 fl cantit max=360 fl
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Polatuzumab vedotin 140mg
Beschreibung: cantit min=4 fl cantit max=96 fl
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Polatuzumab vedotin 30mg
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Obinutuzumabum 1g
Beschreibung: cantit min=10 fl cantit max=240 fl
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Cyclophosphamidum 200mg
Beschreibung: cantit min=500 fl cantit max=12.000 fl
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Decitabinum 50mg
Beschreibung: cantit min=25 fl cantit max=600 fl
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Cetuximabum 100mg
Beschreibung: cantit min=200 fl cantit max=4.800 fl
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Avelumabum 200mg
Beschreibung: cantit min=50 fl cantit max=1.200 fl
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Nivolumabum 40mg
Beschreibung: cantit min=150 fl cantit max =3.600 fl
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Doxorubicinum 50mg
Beschreibung: cantit min=60 fl cantit max=1.440 fl
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pembrolizumab 100mg
Beschreibung: cantit min=80 fl cantit max=1.920 fl
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Irinotecanum 100mg
Beschreibung: cantit min=300 fl cantit max=7.200 fl
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Cisplatinum 50mg
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Panitumumab 400mg
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Carfilzomibum 60mg
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Sacituzumab govitecan 200mg
Beschreibung: cantit min=20 fl cantit max =480 fl
Interne Kennung: 17