2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia oraz prowadzonej działalności zakładu opieki zdrowotnej, ubezpieczenie mienia w systemie ALLRRISKS (ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunkiem
Beschreibung: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia oraz prowadzonej działalności zakładu opieki zdrowotnej, ubezpieczenie mienia w systemie ALLRRISKS (ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunkiem, ubezpieczenie szyb od stłuczenia), ubezpieczenie pojazdów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w zakresie OC, AC i NNW Kierowców i pasażerów w 3 pakietach
Interne Kennung: 26/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 kwietnia 2019r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą (t.j.Dz. U. z 2025r. poz. 272) oraz dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia oraz prowadzonej działalności zakładu opieki zdrowotnej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 13 do SWZ. Załączniki od nr 1 do nr 9 do SWZ zawierają wykaz majątku WSZ. Załącznik Nr 10 do SWZ zawiera wykaz majątku WSZ nie ujęty w załączniku od nr 1 do nr 9 na dzień 30.03.2026r. Załącznik Nr 11 do SWZ zawiera zakres ubezpieczenia : kradzież z włamaniem i rabunek z włączeniem ryzyka wandalizmu Załącznik Nr 12 do SWZ zawiera informację dot. szkodowości . Załącznik Nr 14 do SWZ zawiera wykaz taboru samochodowego. Załącznik Nr 22 do SWZ zawiera zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia ( 6 zaświadczeń).
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Ubezpieczenie mienia w systemie ALL RISKS .Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 13 do SWZ. Załączniki od nr 1 do nr 9 do SWZ zawierają wykaz majątku WSZ. Załącznik Nr 10 do SWZ zawiera wykaz majątku WSZ nie ujęty w załączniku od nr 1 do nr 9 na dzień 30.03.2026r. Załącznik Nr 11 do SWZ zawiera zakres ubezpieczenia : kradzież z włamaniem i rabunek z włączeniem ryzyka wandalizmu Załącznik Nr 12 do SWZ zawiera informację dot. szkodowości . Załącznik Nr 14 do SWZ zawiera wykaz taboru samochodowego. Załącznik Nr 22 do SWZ zawiera zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia ( 6 zaświadczeń).
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Ubezpieczenie pojazdów WSZ w Elblągu w zakresie OC, AC i NNW kierowców i pasażerów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 13 do SWZ. Załączniki od nr 1 do nr 9 do SWZ zawierają wykaz majątku WSZ. Załącznik Nr 10 do SWZ zawiera wykaz majątku WSZ nie ujęty w załączniku od nr 1 do nr 9 na dzień 30.03.2026r. Załącznik Nr 11 do SWZ zawiera zakres ubezpieczenia : kradzież z włamaniem i rabunek z włączeniem ryzyka wandalizmu Załącznik Nr 12 do SWZ zawiera informację dot. szkodowości . Załącznik Nr 14 do SWZ zawiera wykaz taboru samochodowego. Załącznik Nr 22 do SWZ zawiera zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia ( 6 zaświadczeń).
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen