586387-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, sieciowego oraz oprogramowania na potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu Łańcuckiego. Zamówienie podzielone jest na dwie odrębne części zamówienia. Część A zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego opisanego w Załączniku nr 2A do SWZ. Część B zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego opisanego w Załączniku nr 2B do SWZ. Parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określa zał. nr 2A i 2B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia opisane w zał. nr 2A i 2B do SWZ są wymagane. Zamawiający wymaga, aby sprzęt będący przedmiotem zamówienia był fabrycznie nowy, nieużywany, w pełni sprawny i gotowy do użycia oraz by spełniał wymogi bezpieczeństwa oraz wymogi techniczne i funkcjonalno-użytkowe opisane w SWZ. Pozostałe zapisy określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungOR.272.2.15.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść A zamówienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego opisanego w Załączniku nr 2A do SWZ. Jednostka komputerowa 86 szt., Jednostka komputerowa 47 szt., Jednostka komputerowa 14 szt., Monitor komputerowy 134 szt., Monitor komputerowy 14 szt., Jednostka komputerowa AIO 10 szt., Jednostka komputerowa AIO 16 szt., Stacja robocza 1 szt., Komputer przenośny 16” 7 szt., Komputer przenośny 14” 3 szt., Komputer przenośny 7 szt., Komputer przenośny 1 szt., Komputer przenośny 14 szt., Klawiatura RGB 40 szt., Mysz komputerowa 13 szt., Oprogramowanie biurowe 70 szt., Oprogramowanie biurowe 35 szt., Pakiet oprogramowania do edycji, tworzenia i projektowania szeroko rozumianej grafiki komputerowej Adobe Creative Cloud K12 2szt., Windows Server 2025 6 szt., Windows 11 Pro 12 szt., Oprogramowanie do przywracania konfiguracji komputera 70 szt.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0002
TitelCzęść B zamówienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego opisanego w Załączniku nr 2B do SWZ. Router wraz z funkcjonalnością firewall 2 szt., Router wraz z funkcjonalnością firewall 6 szt., Przełącznik sieciowy SFP28 1 szt., Przełącznik sieciowy 48x1Gb/s 4xSFP+ POE+ 9 szt., Przełącznik sieciowy POE 7 szt., Przełącznik sieciowy 10 szt., Router bezprzewodowy 10 szt., Nadajniki bezprzewodowej sieć LAN (WLAN) 50 szt., Telefony VoIP 70 szt., Oprogramowanie do backup danych 10 szt., Szafa rack 6U 5 szt., Szafa rack 12U 3szt.
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung