See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu
Beschreibung: Kompleksowa dostawa i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu-dotyczy części 3.
Interne Kennung: DZ.16.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu-dotyczy części 3
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.