See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umowy na dostawy oleju napędowego w sezonie 2026/2027 wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji. Dostawy oleju napędowego na potrzeby własne Zamawiającego w ilości do ok. 300.000 dm3 przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy do zbiornika magazynowego o pojemności 5000 dm3 wydzierżawionego od Wykonawcy i zainstalowanego na terenie Zaplecza Technicznego Spółki zlokalizowanego w Mysłowicach przy ul. Miarki 38. Zamawiający nie jest zobowiązany do zakupu całej ilości paliwa określonej powyżej. Ilość ta jest ilością szacunkową i służy do skalkulowania ceny oferty. Wykonawca nie może wnosić roszczeń wobec Zamawiającego z tytułu zakupu mniejszej niż planowana ilości paliwa w okresie obowiązywania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 387914-2026
Interne Kennung: 10/2026/ZOMM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611410 Öllagertanks
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy oleju napędowego w sezonie 2026/2027 wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji
Menge: 5 000 Liter