586415-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i elektronicznego do pracowni szkolnych w ramach projektu pt.: „Rozwój szkolnictwa zawodowego w powiecie sztumskim” z podziałem na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i elektronicznego do pracowni szkolnych w ramach projektu pt.: „Rozwój szkolnictwa zawodowego w powiecie sztumskim” z podziałem na części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i elektronicznego do pracowni szkolnych w ramach projektu pt. „Rozwój szkolnictwa zawodowego w powiecie sztumskim” z podziałem na dwie (2) części: 1) Część I: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i elektronicznego do pracowni technik programista oraz pracowni logistycznej w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie; 2) Część II: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i elektronicznego do pracowni motoryzacyjnej w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach. 2. Wykonawca w ramach oferowanej ceny zobowiązany jest zrealizować dla każdej pozycji sprzętowej: zakup, dostawę, rozładowanie, wniesienie, do wyznaczonych przez Zamawiającego pomieszczeń. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć Zamawiającemu Przedmiot zamówienia, własnym transportem i na własny koszt: Część I: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i elektronicznego do pracowni technik programista oraz pracowni logistycznej w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie Adres dostawy: Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie ul. Kasprowicza 3, 82-400 Sztum Część II: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i elektronicznego do pracowni motoryzacyjnej w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach Adres dostawy: Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Barlewiczkach Barlewiczki 13, 82-400 Sztum 4. Sprzęt komputerowy i elektroniczny stanowiący przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieużywany, niepowystawowy, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich sprawny. 5. Oferowane urządzenia muszą spełniać wymagania techniczne określone w OPZ. Wymagania te mają charakter minimalny.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30232150 Tintenstrahldrucker, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i elektronicznego do pracowni technik programista oraz pracowni logistycznej w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie
BeschreibungDostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i elektronicznego do pracowni technik programista oraz pracowni logistycznej w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewiduje się wznowień i opcji.
LosLOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30232150 Tintenstrahldrucker, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete