586442-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: 1. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2. zapewnienie wyposażenia PSZOK w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kamieńsk i zagospodarowanie zebranych w PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający wymaga wykonania zamówienia w okresie od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 17.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0002