586447-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Schuhwerk, ohne Sport- und Sicherheitsschuhe – Rámcová dohoda na dodávky polobotek pro HZS ČR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky polobotek pro HZS ČR
BeschreibungPrůběžné dodávky polobotek pro příslušníky HZS ČR na 3 roky s možností prodloužení o jeden rok.
Interne KennungMV-107944/PO-PSM-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18810000 Schuhwerk, ohne Sport- und Sicherheitsschuhe
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenCentrální zadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání smlouvy uzavřené na základě rámcové dohody: a) v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody nebo jednotlivé dílčí smlouvy na veřejnou zakázku zadávanou na jejím základě, dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude celková cena předmětu dotčené veřejné zakázky zadávané na základě rámcové dohody upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala změně zákonné sazby DPH, b) v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody dojde k inflaci, je dodavatel oprávněn navýšit jednotkové ceny v souladu s podmínkami uvedenými v závazném návrhu rámcové dohody (příloha č. 2 ZP). c) v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody dojde k deflaci, je centrální zadavatel oprávněn snížit jednotkové ceny v souladu s podmínkami uvedenými v závazném návrhu rámcové dohody (příloha č. 2 ZP). d) prodloužení doby plnění předmětu veřejných zakázek, zadávaných na základě rámcové dohody, v souvislosti s nepředvídatelným nedostatkem personálu a věcí určených pro řádné plnění způsobených epidemií nebo zásahy veřejné moci. V případě, že dodavatel nebude moci dodat bezvadné zboží, dle čl. 4 odst. 1 přílohy č. 1 Návrhu rámcové dohody (závazný návrh kupní smlouvy), z důvodu vyhlášení nouzového stavu či karanténních nebo jiných opatření veřejné moci, vyhrazuje si centrální zadavatel právo adekvátně prodloužit dobu dodání zboží. Podrobně definováno v čl. 11 odst. 2 přílohy č. 1 – Návrh rámcové dohody (závazný návrh kupní smlouvy). Změna doby dodání bude řádně odůvodněna a odsouhlasena smluvními stranami. Následně bude uzavřen dodatek v souladu s čl. 13. odst. 10 návrhu kupní smlouvy. Centrální zadavatel rovněž upozorňuje, že změny závazku mohou být způsobeny nejen v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky poddodavatelů.