See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP „Jarogniewice”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo gaśniczego dla OSP „Jarogniewice” w Zielonej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określa załącznik nr 9 do SWZ. Informacje o przedmiotowych i podmiotowych środkach dowodowych zawarte są w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 475957-2025
Interne Kennung: 1/2025/PZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określa załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP „Jarogniewice”