2. Verfahren
Verfahren
Titel: Licenties, softwarediensten en onderhoudsovereenkomsten voor provincie Flevoland
Beschreibung: De provincie Flevoland wil de komende jaren volledig worden ontzorgd in de inkoop en het beheer van softwarelicenties, onderhoud, softwarediensten en Software Asset Management (SAM). Hiervoor wordt één Software Reseller/SAM-partner geselecteerd die fungeert als ‘one-stop-shop’ voor levering, advies, implementatie en beheer van software. De nieuwe opdrachtnemer neemt het beheer van de huidige softwareportefeuille gefaseerd over en zorgt voor een efficiënte, conforme en toekomstbestendige inzet van licenties, in lijn met de provinciale cloudstrategie. Doel is een duurzame samenwerking met een hoge mate van customer intimacy, gericht op kwaliteit, continuïteit en optimalisatie van SAM-diensten. De aanbesteding richt zich op het realiseren van één overeenkomst met de economisch meest voordelige inschrijver 17.500.000,- euro (2 jaar plus 2x1 jaar verlengen) totaal 4 jaren
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1