2. Verfahren
Verfahren
Titel: Underhållsavtal ställverks och högspänningsanläggningar -Skåne
Beschreibung: Upphandlingen avser underhållsarbete, eldriftledning och kopplingsansvar, termografering, felavhjälpande åtgärder och beredskap på Akademiska Hus anläggningar i Lund och Alnarp.
Interne Kennung: 26/105
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Beschreibung: Upphandlingen avser underhållsarbete, eldriftledning och kopplingsansvar, termografering, felavhjälpande åtgärder och beredskap på Akademiska hus anläggningar i Lund och Alnarp
Interne Kennung: 1926214-0
Los: LOT-0002
Titel: Utvärdering
Interne Kennung: 1926216-1
586481-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning – Underhållsavtal ställverks och högspänningsanläggningar -Skåne
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare26/105
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50532400 Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsformulär
Intern identifierare1926214-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUtvärdering
Intern identifierare1926216-1