2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stacji transformatorowej SN 6/15 kV - 9ST na terenie GPZ COŚ wraz z robotami budowlanymi i instalacyjnymi.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji transformatorowej SN 6/15 kV - 9ST na terenie GPZ COŚ wraz z robotami budowlanymi i instalacyjnymi, w szczególności wykonanie prac / dostaw związanych z: - budową stacji transformatorowej 6/15 kV, - budową linii kablowych SN-6 kV, nn i sterowniczo-sygnalizacyjnych z rozdzielni 6 kV do stacji 6/15 kV ST9, - przebudową instalacji elektrycznych w istniejącym GPZ 6 kV, -pracami dostosowawcze stacji transformatorowej 6/15 kV, - wykonaniem dokumentacji powykonawczej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający na etapie postępowania przetargowego umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej w terenie. W sprawie wizji lokalnej należy kontaktować się z Panem Zbigniewem Narożnym tel. 669 988 569 lub Panem Radosławem Woszkiem tel. 603 601 068. Podczas wizji lokalnej obowiązuje zakaz wykonywania dokumentacji fotograficznej oraz zakaz filmowania.
Interne Kennung: Z/58/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232221 Umspann-Unterstation, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji transformatorowej SN 6/15 kV - 9ST na terenie GPZ COŚ wraz z robotami budowlanymi i instalacyjnymi, w szczególności wykonanie prac / dostaw związanych z: - budową stacji transformatorowej 6/15 kV, - budową linii kablowych SN-6 kV, nn i sterowniczo-sygnalizacyjnych z rozdzielni 6 kV do stacji 6/15 kV ST9, - przebudową instalacji elektrycznych w istniejącym GPZ 6 kV, - pracami dostosowawcze stacji transformatorowej 6/15 kV, - wykonaniem dokumentacji powykonawczej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający na etapie postępowania przetargowego umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej w terenie. W sprawie wizji lokalnej należy kontaktować się z Panem Zbigniewem Narożnym tel. 669 988 569 lub Panem Radosławem Woszkiem tel. 603 601 068. Podczas wizji lokalnej obowiązuje zakaz wykonywania dokumentacji fotograficznej oraz zakaz filmowania.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy