2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servei de redacció del projecte bàsic i executiu i la direcció d’obra per a la construcció d’un aparcament soterrat al recinte Duran i Reynals
Beschreibung: Servei de redacció del projecte bàsic i executiu i la direcció d’obra per a la construcció d’un aparcament soterrat al recinte Duran i Reynals
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000