See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ v k.ú. Časy
Beschreibung: Katastrální území obce Časy sousedí s k. ú. Choteč u Holic a Dolní Ředice, kde již byly komplexní pozemkové úpravy zpracovány a s k. ú. Dašice a Velké Koloděje, které jsou předmětem zadávací dokumentace. Do předpokládaného obvodu pozemkové úpravy je zahrnuto přibližně 80 % katastrálního území. Z obvodu je vyjmuta zastavěná část obce, včetně pozemků určených zpracovaným územním plánem k budoucí zástavbě, dále části lesních pozemků a vymezený dobývací prostor. Do obvodu pozemkové úpravy nejsou zahrnuty další části sousedních katastrálních území.
Interne Kennung: 2VZ6661/2018-544101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001