See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwsdienst
Beschreibung: De gemeente Den Haag zoekt via een Europese aanbesteding één leverancier die een complete nieuwsdienst levert, inclusief juridisch correcte inkoop van nieuwscontent, een platform voor dagelijkse nieuwsbrieven en mogelijkheden voor analyse en deskresearch. De dienst moet schaalbaar, toekomstbestendig en gebruiksvriendelijk zijn, met toegang tot vier jaar aan historische artikelen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92400000 Dienstleistungen des Nachrichten- und Pressedienstes
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Nieuwsdienst
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92000000 Servicios de esparcimiento, culturales y deportivos
Clasificación adicional (cpv): 92400000 Servicios de agencias de noticias
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie aanbestedingsleidraad.