586525-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – PřF/UPOL - Kultivační komory pro pěstování rostlin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřF/UPOL - Kultivační komory pro pěstování rostlin
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka tří kusů kultivační komory s rozdílným objemem (větší v rozmezí 900-1000 l a menší 500-520 l) pro kultivaci rostlin a rostlinných částí v plastových nádobách, určených pro takovýto typ kultivace rostlinného materiálu. Kultivační komora v obou velikostních variantách musí umožňovat kultivaci listových disků k uchování hub a oomycet, současně s neomezenou možností kultivace kompletních rostlin v plastových nádobách až do stádia vytvoření vyvinuté nadzemní části a komplexního kořenového systému. K tomuto účelu musí systém ovládání každé kultivační komory s dostačující kultivační kapacitou umožňovat regulaci vlhkosti, precizní kontroly vnitřní teploty včetně chlazení, a osvětlení řešeného formou kultivačních polic s osazeným LED osvětlením s možností cirkadiálního programování a s programovatelným nastavením světelné intenzity. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena níže viz čl. 2 odst. 2.2 této Dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPřF/UPOL - Kultivační komory pro pěstování rostlin