2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kusová/expresní přeprava v rámci Evropy a ČR - malé zásilky
Beschreibung: Obstarávání přepravy věcí (zásilek) do/ze zemí v rámci Evropy dle potřeb zadavatele. Jedná se o mezinárodní i tuzemskou silniční přepravu zpravidla méně objemného materiálu (převážně dovoz/odvoz z Německa, ale také zajišťování přepravy rozpracované výroby po ČR, zajišťování speciálních přeprav) nutného pro přímou výrobní činnost podniku VOP CZ, s.p.. Přepravy se realizují valnou většinou jako přikládky do kamionů, ale také jako expresní přepravy dodávkovými vozidly s plachtou apod. Nezbytné je, aby zájemce byl schopen zajistit přepravy jak běžného strojírenského materiálu, tak materiálu povahy ADR. Většina přeprav je realizována z/do Německa, Itálie, Rakouska, Nizozemí, Francie, Anglie, ČR, případně i jiných míst v rámci Evropy.
Interne Kennung: OVZ/014/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Na základě uzavřené rámcové dohody budou zadavatelem vyhlašovány dílčí VZ, tzv. minitendry v souladu s § 135 zákona s obnovením soutěže mezi účastníky RD.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001