2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce části veřejného osvětlení města Orlová 2. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo k veřejné zakázce označené Rekonstrukce části veřejného osvětlení města Orlová 2. etapa, a to podle technické dokumentace (příloha č. 2 zadávací dokumentace - P2 Technická dokumentace a VV) a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s neoceněným výkazem výměr a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách (zejména Smlouvě o dílo).
Interne Kennung: N006/25/V00028611
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928530 Straßenlaternen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001