586548-2026 - Ergebnis
Rumänien – Sauerstoff – FURNIZARE OXIGEN MEDICINAL COMPRIMAT, INTRETINERE BUTELII ȘI AUTORIZARE ISCIR 2024-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE OXIGEN MEDICINAL COMPRIMAT, INTRETINERE BUTELII ȘI AUTORIZARE ISCIR 2024-2027
Beschreibung: Achiziție publica pentru atribuirea unui acord cadru de furnizare oxigen medicinal comprimat, întreținere butelii și autorizare ISCIR pentru 3 ani, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 7489169_2023_PAAPD1402127
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizare oxigen medicinal comprimat, întreținere butelii si autorizare ISCIR în conformitate cu cerințele caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1