586564-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – Gemeente Ermelo Schaadskudde Houtdorper- en Speulderveld
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGemeente Ermelo Schaadskudde Houtdorper- en Speulderveld
BeschreibungOp 22 januari 2025 heeft de gemeenteraad het begrazingsplan voor het Houtdorper- en Speulderveld (‘HSV’) vastgesteld. Het HSV is een heideterrein van ongeveer 500 ha. en ligt tussen Speuld en Uddel. Met het vaststellen van het begrazingsplan komt vanaf 2026 een (geïndexeerd) bedrag beschikbaar voor een schaapskudde op het HSV met bij voorkeur een grootte van 500 schapen. Daarnaast heeft de raad een eenmalig bedrag beschikbaar gesteld voor de bouw van 4 wolfwerende nachtkralen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOpenbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77500000 Dienstleistungen von Tierzüchtern
5. Los
LosLOT-0000