2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów promocyjnych II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów promocyjnych II”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1 oraz załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften, 22459100 Werbekleber und -streifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów promocyjnych II”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby zadań realizowanych przez Departament Ochrony Środowiska UMWP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów promocyjnych II”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2. 3. Część 2 obejmuje dwa zadania: a) Zadanie 1 – materiały promocyjne b) Zadanie 2 – materiały reklamowe
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
Additional classification (cpv): 22462000 Advertising material, 22459100 Advertising stickers and strips
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 22462000 Advertising material
Options:
Description of the options: Brak
Lot: LOT-0002