2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava fotonaponskih elektrana u sklopu projekta APOLLO
Beschreibung: Nabava, postavljanje i puštanje u pogon fotonaponskih elektrana
Interne Kennung: APOLLO-3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Nabava, postavljanje i puštanje u pogon fotonaponskih elektrana montiranih na krov objekata: - poslovna zgrada u Neviđanima k.č.br. 861/8, k.o. Neviđane, - poslovna zgrada u Starigradu k.č.br. 4922, k.o. Starigrad, - poslovna zgrada u Gračacu k.č.br. 2/1, 2/2, 2/3, 4/1 i 4/2, k.o. Gračac, - poslovna zgrada u Ugljanu k.č.br. 27/11, 27/12, 27/13, k.o. Ugljan, - Srednja škola Biograd na moru k.č.br. 3241/2 k.o. Biograd na Moru - Osnovna škola Biograd na moru k.č.br. 1181/1 k.o. Biograd na Moru - Sportska dvorana u Zemuniku k.č.br. 301/14 k.o. Zemunik - poslovna zgrada u Poljani k.č.b.r 46/.ZGR k.o. Poljana - „UPOV“ – Uređaj za pročišćavanje otpadnih voda k.č.br. 3265/3 k.o. Biograd na Moru - „PV Pakoštane“ k.č.br. 5366 k.o. Pakoštane Opis, vrsta i opseg te posebni zahtjevi vezani za izvršenje ugovora detaljno su utvrđeni Glavnim projektima te troškovnikom koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Tehničke specifikacije predmeta nabave, opisane su u Glavnim projektima te pripadajućem Troškovniku, koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Troškovnik i Glavni projekti stavljaju se na raspolaganje elektroničkim sredstvima komunikacije uz neograničen, izravan i besplatan pristup. Ponuditelj je dužan isporučiti novu, neoštećenu, originalnu opremu koja ne predstavlja prototip ili pokusnu seriju te isporučenu opremu montirati i pustiti u probni rad sukladno svim tehničkim zahtjevima koji su navedeni u Glavnim projektima, Troškovniku te ovoj Dokumentaciji o nabavi, važećim zakonima, pravilnicima te pravilima struke