2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie sprawności technicznej lodołamaczy stacjonujących w porcie obiektu hydrotechnicznego we Włocławku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Utrzymanie sprawności technicznej lodołamaczy stacjonujących w porcie obiektu hydrotechnicznego we Włocławku” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia - stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikiem nr 7 do SWZ (zawierającym projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy) – zwanym dalej Wzorem umowy Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Zamówienie podstawowe – obejmujące zakres wskazany pod lit „A” Opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik Nr 1 do SWZ. 2. Zamówienie realizowane w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji – obejmujące zakres wskazany pod lit „B” Opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik Nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0001