2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Regenerace aleje v Novozámeckém areálu – výsadby dřevin a následná péče”
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je v souladu s § 130 a násl. ZZVZ uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude obnova aleje v Novozámeckém areálu prostřednictvím výsadby dřevin po dříve provedených zásazích (probírky náletu, kácení, likvidaci akátů). Stávající lipová alej bude doplněna novými stromy. Potravní nabídka pro ptáky bude obohacena výsadbou ovocných stromů a keřů. Výsadby dřevin mimo linie aleje budou chráněny v lesnických oplocenkách. Oplocenkami budou rovněž ochráněny i přirozeně se vyskytující semenáče dubů. Vysazeným dřevinám bude poskytnuta povýsadbová péče po dobu tří let.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1