586579-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – HD 2025-PHD-1 konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie opieki paliatywnej, hospicyjnej, długoterminowej realizowane w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHD 2025-PHD-1 konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie opieki paliatywnej, hospicyjnej, długoterminowej realizowane w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia
BeschreibungHD 2025-PHD-1 konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie opieki paliatywnej, hospicyjnej, długoterminowej realizowane w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia
Interne KennungHD 2025-PHD-1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen